Sorunuz mu var?

 DUYURULAR
  • Eğitimlerimiz ve turnuvalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.
  • Her ay son hafta gerçekleşen ödüllü oyuncu seçme turnuvalarımızı kaçırmayın
  • Hemen Discord kanalımızda katılabilir, Base Espor ailesi ile tanışıp yeni takım arkadaşları edinebilirsin.

Base Espor Merkezi Nerede?

Base Espor Merkezi, Başakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi içerisinde profesyonel eğitim ortamına ve turnuva şartlarına uygun olarak hazırlanmış alandır.

Base Espor Merkezi’nde eğitimler ücretli mi?

Merkezimizde eğitimler ücretsizdir.

Base Espor Merkezi’ne kayıt olmak için yaş sınırınız var mı? Kaç yaşından itibaren başvuru yapabiliyoruz?

15-22 yaş arasındaki herkes Base Espor merkezinde eğitim alabilir, fakat eğitim alacak kişinin üniversite sınavlarına o yıl içinde girmiyor olması gerekiyor. 22-28 yaş arasındaki kişiler de sadece menajerlik ve koçluk altında ders alabilir.

Eğitim sonunda sertifika alacak mıyım?

Base Espor Akademi tarafından kursu tamamlayanlara bir sertifika verilmektedir. Bu sertifika sayesinde Espor eğitiminizi tamamladığınızı ve bireysel olarak profesyonel arenaya hazır olduğunuzu göstermiş olacaksınız.

Okul ve üniversitelerin başka bölümlerinde öğrenciysem veya başka bir meslekte çalışıyorsam, yine de ön kayıt yaptırabiliyor muyuz?

Base Espor Merkezimiz, e-spor alanında FPS ve MOBA olmak üzere 2 ana dalda sınıflarımız bulunmakta. Sınıflara bağlı olarak eğitim alınıyor. Oyuncuların yönlenmek istediği oyunlarda gerekli profesyonel yönlendirme sağlanmaktadır. Sizin gibi bu alanda başarılı olmak isteyen heyecanı yüksek olan her oyuncuya kapılarımız açıktır.

Hangi oyunlarda eğitimler veriliyor?

Base Espor Merkezimizde MOBA ve FPS oyunlarında ağırlıklı olmak üzere takımlar kurularak eğitimler verilmektedir. League of Legends, Valorant, CS:GO ve PUBG gibi takımları örnek olarak gösterebiliriz.

Hit enter to search or ESC to close